Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Vážení zákazníci, momentálně intenzivně pracujeme na změně našich webových stránek. Připravujeme pro vás i nový vzhled našeho ateliéru, který se nachází na adrese Milady Horákové 29, Praha 7.

KONTAKTY

Petia Filipova
M.Horákové 29
napište nám

O nás
O nás

Ateliér CRYSTAL WORLD pro vás vyrábí již 15 let šperky s využitím křišťálových kamenů celosvětově známé značky Swarovski.


Na našich stránkách můžete zakoupit originální přívěšky, náušnice, náramky, prsteny a další. Při výrobě šperků používáme pouze kvalitní komponenty, které zaručují šperkům jejich dlouhou životnost. Všechny šperky jsou ručně vyráběny, proto se při výrobě můžeme soustředit na každý jejich detail.

Každý šperk je pečlivě uložen do dárkové krabičky a taštičky spolu s certifikátem CRYSTAL WORLD.

Na přání pro vás zhotovíme originální šperk pro vás i vaše blízké. Dále můžeme dle domluvy křišťály ozdobit textil, bytové doplňky a další.

Všechny naše výrobky si můžeme prohlédnout a vyzkoušet v našem ateliéru na adrese Milady Horákové, Praha 7. Ten se nachází jen několik metrů od zastávky tramvaje - Kamenická (čísla tramvají: 1, 8, 12, 25, 26).

Krátce o společnosti Swarovski (dodavatel křišťálů pro ateliér CRYSTAL WORLD): Společnost Swarovski je jedním z největším dodavatelů křišťálů pro výrobce šperků, oblečení a světel na světě. Již přes 120 let vyrábí své šperky a figurky z křišťálů. Neustálé vytváří a realizuje nové výbrusy, odstíny a velikosti. Ty vám následně můžeme nabídnout v našem obchodě jakou součást našich originálních šperků.