Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Při objednávce nad 2000 Kč dárek
Poštovné ZDARMA po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

KONTAKTY

Petia Filipova
M.Horákové 29
napište nám

O nás
O nás

Zakladatel podniku SWAROWSKI je Daniel Swarowski - vyučil se uměleckým sklářem a je českého původu. Šperky a bižuterie se vyrábí z přírodního křišťálu, což je minerál volně se nacházející v přírodě a je nazýván horský křišťál. Tento druh křišťálu se dále zpracovává do podoby vhodné pro šperky a bižuterii.
Postupem času a vývojem technologií došlo k výrobě čirého křišťálového skla. Swarovsi toto povýšil mistrovské umění.
Zpracovaný křišťál z dílny Swarovski se vyznačuje dokonalou čistotou, průzračností a zářivostí.
Swarovski křišťál je výjimečný svým brusem. Za více jak sto let vývoje společnosti Swarovski došlo k výrobě řady barevných variant.
Společnost Swarovski spolupracuje se světově proslulými návrháři jako je Christian Dior, Jean Paul Gaultier a další.
Společnost Swarovski vyrábí jednotlivé komponenty - volné krystaly pro další zpracování šperků. Tyto jednotlivé krystaly jsou prodávány pod ochrannou značkou "Swarovski Elements".
"Crystal world made with Swarovski Elemets" je registrovaná ochranná značka. Vyrábíme vysoce kvalitní šperky, luxusní bižuterii jak pro každodenní nošení tak i na slavnostní příležitosti.
Vyrábíme také originální a jedinečné doplňky z křišťálového skla ze Swarovski Elements.

Naše dlouholeta spolupráce s firmou Swarovski je zárukou garanci pravostí původu veškerých komponent od autorizovaného velkoobchodního partnera. Číslo smlouvy: 1647682.

CRYSTAL WORLD made with SWAROVSKI ELEMENTS is a registered trade mark.


Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.